Co dál, doktore…?


Je operace vždy nutná, když to lékaři tvrdí…?„…tak Vy doktore tvrdíte, že jediným řešením je operace?

A co třeba rehabilitace, cvičení nebo nějaké užívání, léky, injekce, nic mně nepomůže?“

„Ne, jedná se o nádor na sedacím nervu, který vznikl dlouhodobým uskřinutím.  Jediným možným řešením je tento nádor odstranit chirurgicky. Už Vám odumírají nervy v noze a pokud se nádor neodstraní, nervy odumřou úplně.“

„A jaká je úspěšnost takové operace?“

„No víte, kdyby to byla jen vyhřeznutá ploténka…“

„Doktore, opravdu si myslíte, že chci skončit na kolečkovém křesle? Nepodstoupím rizikovou operaci, dokud nevyzkouším nějaké jiné řešení. Dejte mně dva měsíce, potom uděláme nové vyšetření a rozhodneme se co dál.“

Asi před dvanácti lety jsem utrpěl úraz páteře. Toto byl jeden z posledních rozhovorů s neurochirurgem.

Od mládí mě přitahovala alternativní medicína a již delší dobu jsem se pohyboval v oblasti osobního rozvoje. Měl jsem za sebou několik seminářů a kurzů z oblasti léčitelství, práce s energií, práce s myšlenkami i vizualizací.

Nevsadil jsem jen na jednu kartu, ale byl jsem otevřený všemu, co mě napadlo. Začal jsem cvičit, nechal si napsat rehabilitace, chodil na masáže a bral i nějaké užívání.

Několikrát denně jsem si srovnával energie v těle a energeticky působil na poškozenou oblast páteře.

Výsledek byl takový, že když jsem šel znovu na magnetickou rezonanci, nádor byl pryč. Na operaci jsem jít nemusel, nervy v noze opět dorostly a po celou dobu (asi dvanáct let) jsem bez potíží.

Od té doby se prací s energií zabývám hlouběji. Vždy, když mám nějaký menší úraz nebo cítím, že bych mohl onemocnět, ponořím se do této inteligentní energie. Většinou bývám druhý den v pořádku nebo se mnohonásobně zkrátí doba léčení.

Spojení s touto univerzální energií vede k léčení nejen fyzického těla, ale celého života.

Pracujeme-li s energií a s pocity, dříve či později se nám stane, že si uvědomíme něco zvláštního. Začneme si všímat, jak jsme s touto energií spojeni.

Nejen to, uvědomujeme si, že je ve spojení vše. Cítíme jak je vše propojeno a my jsme toho součástí.

Láká nás to, chceme poznat víc a je to krásná cesta.

Daniel Ševčík

Žije klidný a pohodový život bez starostí, bez stresu a ve zdraví. Více o mně se dozvíte zde.

Komentáře